Како што соопшти ЈП „Македонија пат“ забраната на патниот правец кон зимскиот центар на Шара важи од 15 часот, а на Буково од 15:10 часот. /МИА

Датум на објава: вторник, 13 февруари 2018 во 15:19
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар