Токму поради тоа  сликата на голата актерка ги изненади јавноста и медиумите.

49- годишната Џилијен  се разголе за потребите на кампањата на организацијата „ПЕТА“ за заштита на животните под слоганот „Подобро ќе одам гола отколку да носам крзно“.

 

🚫🦊🐻 @peta

A post shared by Gillian Anderson (@gilliana) on

Воедно Џилијан  која  гола со широка позираше на Инстаграм  покажа дека и понатаму има секси тело на кое може да и позавидат и двојно помладите колешки. 

Датум на објава: вторник, 13 февруари 2018 во 12:10
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:12

коментари

остави коментар