Пејачката Ора , која имаше епизодна улога во филмот ,,50 нијанси сиво “ последните два дена на Инстаграм објавува фотографии без ништо на себе.

Фановите не го кријат задоволството , а другите коментираат дека таква поза е невозможна и оти Ора направила фото-шоп.

 

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Датум на објава: недела, 11 февруари 2018 во 22:43
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар