Старлетата Ким Кардашијан објави фотографија на Инстраграм  на која таа е топлес , а ја слика нејзината четиригодишна ќерка Норт . Додека гола се гледа во огледало , малото девојче ја слика.

На социјалните мрежи нејзините фанови изразуваат огромно разочарување , а особено мајките . најголем број од коментарите се дека Ким ја учи ќерката да стане порно ѕвезда. 

,,Не смееш да го искористуваш девојчето за по секоја цена д апривлекуваш внимание” , пишува во еден од илјадниците  коментари . 

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Датум на објава: сабота, 10 февруари 2018 во 12:43
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар