На прошетката по црвениот тепих убавите дами како по договор се појавиле во фустани со екстремно длабок шлиц.

Некој од дамите токму поради длабокиот шлиц покажаа многу повеќе од планираното и поради тоа се веќе топ тема во светските медиуми. 

Контроверзната пејачка Халси со само еден погрешен расчекор  откри дека  на гала свеченоста под фустанот со длабок шлиц заборавила да облече гаќички.

Покрај неа во атрактивна тоалета се појавија и убавите  манекенки Хајди Клум и Ешли Греам,  блогерката Оливија Купло, контроверзната пејачка Халси, актериката Сиена Милер и младите манекенки Елза Хоск и Хајли Болдвин.

Датум на објава: четврток, 08 февруари 2018 во 10:29
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:14

коментари

остави коментар