На видеото , како и на фотографиите с егледа младиот пејач како во друштво се дрогира со кокаин . Снимката направена со мобилен јасно покажува како фолкерот користи кокаин .
Скандалот по објавеното видео ја тресе Српската фолк сцена , а особено социјалните мрежи .
Меѓу нив се коментарите : ,, Кога опинок ќе стане Прада “ или ,, Цела естрада шмрка , сите имаат тажни животи “ .

Инаку Дарко Лазиќ и е познат на јавноста по бројните скандали , како неговата љубов кон чашката , се пишуваше за бакнежот со маж, брзото возење , за аферата на неговата сопруга со Аца Лукас ... 

Датум на објава: вторник, 09 јануари 2018 во 22:21
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:47

коментари

остави коментар