Грејм позира без долна облека во мрежеста маичка под која се гледаат голите гради.

Раскошната Ешли исто така се фотографирала и само по гаќички но и гола.

Популарната манекенка инаку редовно своите фанови на социјалните мрежи објавува провокативни фотки.  

Датум на објава: понеделник, 08 јануари 2018 во 11:04
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:11

коментари

остави коментар