Убавата пејачка Чарли „ XCX “ е новата убавица која направи провокативна фотосесија за  „ Love“ видео календарот, на воодушевување на машката публика.

Облечена во латекс и брустхалтер од тантела 25 годишната Чарли провокативно танцува во ритамот на својата песна „ Boys".

Инаку вистинското име на атрактивната пејачка е Шарлот Ема Ачинсон, таа на крајот на видео клипот се заблагодарува на честа што и било овозможено да биде дел од оваа кампања. 

Датум на објава: среда, 03 јануари 2018 во 10:05
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:58

коментари

остави коментар