Информацијата е споделена на социјалните мрежи од неколку нејзини пријатели.

Потрагата по професорката траеше два дена, од вчера наутро кога нејзиниот сопруг забележал дека не е дома.

Според пријавата во МВР, Снежана околу 6 часот излегла од домот и се упатила во непознат правец. Во потрагата се вклучија огромен број граѓани кои го пребаруваа Скопје.

По професорката на факултетот за земјоделски науки и храна, трагаше и полицијата.

Датум на објава: среда, 06 декември 2017 во 16:58
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар