Младата уметничката Скаут Вилис се фотографирала со својата другарка во необична поза, и покажала дека нема проблем да го покаже своето тело.

Позната како личност кога долго во јавноста се залагала за “слобода на брадавиците“, Скаут ги покажа своите гради, а на многумина внимание им привлече нејзината мала тетоважа под самите гради.

Да биде работата уште полоша, тенките и проѕирни гаќички, ги откриле нејзините прилично запуштени препони, кои ги згрозија нејзините следбеници.

„Барем да можам да бидам голи гради цел ден“ – напишала Скаут под фотографијата.

Датум на објава: среда, 06 декември 2017 во 16:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар