Но, актерката Бланка Бланко успеа да изненади.

Актерката облече многу необична комбинација за прошетка во паркот во Лос Анџелес.

Нејзин избор биле црвени “жешки панталони“ го личат на долна облека и мрежест топ под кој не носела градник.

На сето тоа Бланка му додала и дамски шешир.

Овој обид од вулгарната комбинација да направи модна сензација секако не и успеа.

Датум на објава: среда, 06 декември 2017 во 12:28
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар