Имено, едно дете излегувало од училишниот автобус и се обидувало да ја премине улицата.

Само и исклучиво благодарејќи на реакцијата на возачот, детето останало живо и здраво, а малкумина би се снашле на истиот начин.

Погледнете го видеото кое стана вирално во оваа земја.

Датум на објава: понеделник, 13 ноември 2017 во 15:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар