На инстаграм ја следат повеќе од седум милиони корисници.


 

Laundry night vibesssss 😴 lashes: @mavlashextensions

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on


Иако ги обожава на себе, и ги истакнува како најсилен адут, манекенката Лидзи Пелас со своите следбеници на Инстаграм ја сподели и лошата страна од поседувањето на големи гради.


 

Sweetest of dreams 💋 can't wait to share this tomorrow #NearlyNaked2018

A post shared by lindsey (@lindseypelas) on


Таа се пожали на својот профил поради инцидентот кој го доживеала во теретана. А настанот го опиша многу сликовито.

Манекенката на својата Инстаграм сторија откри како изгледа нејзиното вежбање, а потоа покажа и дека сепак малку претерала со вежбањето и оти на градите има повреда.

Foto: Instagram

Инаку, убавата русокоса често истакнува дека нејзините гради се природни, а не дело на естетски хирург.

Датум на објава: недела, 12 ноември 2017 во 09:29
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар