Убавата Руска тенисерка во април годинава се врати на теренот по допинг аферата, имаше и неколку вербални битки со неколку свои колешки, а на крајот и се повреди.

По ваква сезона руската тениска принцеза сигурно посакала да побегне  од тенискиот терен и да замине некаде каде во мир ќе ги полни батериите за следната сезона. За такво нешто нејзиниот избор се Хаваи и оазата Хуалалаија.

Русокосата тенисерка избрала руската зима да ја замени со топлите сончеви зраци на Хаваите и да ужива во бикини. Шарапова за сите свои активности редовно ги информира фановите на социјалните мрежи кои уживаат во нејзините прекрасни фотки.

Датум на објава: среда, 08 ноември 2017 во 09:12
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар