Тројца велосипедисти се возеле на една планинарса патека. Но додека возеле низ шумата тие забележале пар кој имал секс. Едниот велосипедист имал камера на својата кацига и успеал да ја сними “непријатната“ глетка.

Видеото е снимено во Ирска. Погледнете:

Датум на објава: сабота, 04 ноември 2017 во 21:53
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар