Гламурозниот холивудски начин на живот го заменила со борбата за зачувување на околината, и уживањето со својот сопруг и шестгодишниот син Бир Блу.

Одамна не се појави во јавност, се до неодамна одржаната премиера на документарниот филм „Jane”.

Foto: Guliver / Photo Cover

Алиша се појави во едноставна модна комбинација сочинета од црни тесни панталони и долг блејзер, а сите ги засени со својот одличен изглед.


 

Saturday night bitches #AliciaSilverstone

A post shared by Moss (@moss.ropayaccesorios) on


Во 41 година од животот, актерката и понатаму изгледа како девојка.

Таа призна дека својот младолик изглед го должи на веганската исхрана и редовната физичка активност.

Датум на објава: петок, 13 октомври 2017 во 09:36
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар