Таа во интервју за Хрватските медиуми вели дека по двете скршеници на рацете , добила и тромбоза .

Лепа Брена вели дека поради тоа морала да го смени животот и навиките . ,,Сега сум помирна , редовно пиујам лекови и одредена храна . Болеста бара умерена физичка активност , не смеете да бидете во прегреани простории .... но , сепак не е лошо да се пие алкохол . Виното помага . “ , вели Брена .

Таа зборува за куќата на Флорида , што настрада во ураганот Ирма . ,,Не е многу оштетена , но секако ќе ја урневме куќата за да изградиме нова . “ , одговара Брена , која во Загреб го завршува документарниот филм за себе во периодот од 1982 до 1991 година . 

Датум на објава: среда, 11 октомври 2017 во 13:56
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар