Ричард Патерсон и Кристина Патерсон од Вирџинија, биле уапсени под обвинение за злоупотреба на животни бидејќи во нивниот компјутер имало видео снимки на кои се гледало како тие двајца имаат сексуален однос со едно од кучињата кои ги тренирале за да работат за полицијата.

Couple who trained police dogs caught on camera 'having threesome with dog named Demon'

46 годишниот Ричард прво бил обвинет за нелегално поседување на оружје, но по пребарување на неговиот дом биле откриени и снимките.

Couple who trained police dogs caught on camera 'having threesome with dog named Demon'

Доколку бидат обвинети за брачниот пар следува казна од 2500 долари и казна затвор.

Датум на објава: сабота, 12 август 2017 во 22:05
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар