Жена која дознала дека нејзиниот сопруг ја изневерил со некоја жена се одмазди преку неговиот автомобил. Настрада автомобилот БМВ на нејзиниот сопруг.

„Ниту една шолја за кафе намам скршено во животот, но можам да те убедам дека нема повеќе да го возиш овој автомобил. Тоа е цената на твојата едновечерна авантура“, вели жената во видеото.

Погледнете штo му направи на автомобилот:

4

Датум на објава: петок, 11 август 2017 во 22:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар