Но не очекувале дека ќе доживеат вакво нешто. 

Во моментот кога поминувале покрај мајмуни, два мајмуни се качиле на хаубата на нивното возило и се пареле.

Во автомобилот биле родителите и нивните деца.

Погледнете го видеото:

Датум на објава: петок, 11 август 2017 во 20:53
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:39

коментари

остави коментар