Да, има некој килограм вишок, но неколку сантиметри повеќе не мораат да и ја уништат кариерата и животот.Кога се појавија сликите од плажа на кои се гледаат вишокот килограми, се појавија и коментарите на социјалните мрежи.Но, Ева и понатаму не обрнува внимание на тоа, се забавува и не им придава значење на критиките дека нозете и се кратки, бутовите дебели, дека има целулит...

Така беше и сега кога била фатена во текот на возењето на велосипед во Мајами.

Датум на објава: четврток, 10 август 2017 во 12:01
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар