Брена  која е во шестата деценија од животот „дивее“  возејќи скутер на вода . Снимки и фотографии од возењето на скутерот на вода,  Брена објави на социјалните мрежи.Без разлика што многумина се сомневале дека Брена ќе знае да го вози скутерот, легендарната пејачка  покажа дека тоа за неа е лесна работа.

Брена и нејзиниот сопруг екс тенисерот Боба Живоиновиќ  летуваат на Јадран, а атрактивната пејачка се забавува возејќи го скутерот околу островот Лошињ. 

 

#LepaBrena ☀️🌴 🚤Odoh ja @lepabrenaa 😘

A post shared by LEPA BRENA 🎤 👑 (@lepabrenafan) on

Датум на објава: среда, 26 јули 2017 во 16:21
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:09

коментари

остави коментар