Европратеничката Маријана Петир за Канал 5 вели дека земјава спроведе фер и демократски избори и дека од особено важно е да се формира стабилна влада.

Датум на објава: петок, 17 февруари 2017 во 15:01
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:05

коментари

остави коментар