Попладнево лидерот на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски го посети овој регион кои исто така беше погодено од невремето во саботата.

Водата предизвика голема материјална штета. 

Датум на објава: понеделник, 08 август 2016 во 15:08
Ивана Стојановска
Обновено во: 15:50

коментари

остави коментар