Што и се случи? Славната актерка без грам шминка и со многу пократка коса (фото)

Холивудската актерка Сара Џесика Паркер се појави на улиците на Њујорк, а нејзиниот изглед шокираше многумина од минувачите, кои едвај ја препознаа.