Kошаркарот на Барселона Анте Томиќ по асистенција на Рибас тргна кон кошот на „црвено-белите“ и со забивање преку Перо Антиќ ја скрши таблата.

Датум на објава: сабота, 10 март 2018 во 09:37
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар