Шпанецот со сигурност нема да настапи на егзибицискиот турнир во Абу Дабу.

Тешко е дека Надал ќе се подготви за турнирот во Бризбејн (1-7 јануари), по што следува Грен слемот во Мелбурн. /МИА

Датум на објава: сабота, 23 декември 2017 во 11:39
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар