МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

ПРЕГЛЕД НА НОВОСТИ

вторник, 13 февруари 2018 во 16:37
img

Младата пејачка ја продава куќата за да има пари за лекување?
Една од најпопуларните пејачки на денешницата, Селена Гомез се бори со опасната болест – лупус. Нејзината најдобра другарка дури и го донираше својот бубрег.

Нејзината најдобра другарка дури и го донираше својот бубрег.

Иако нејзиното богатство е проценето на неколку милиони долари, пејачката пред неколку дена се одлучи на драстичен чекор.

Имено, таа ја продава својата куќа по значително помала цена, што според изјавите на добро известените извори го прави за да си обезбеди пари за лекување.

Луксузниот дом од 10 илјади квадрати, Селена сега го продава за три милиони долари.

Куќата има пет соби и кино сала, која самата ја дизајнирала.


КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА