МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

КАТЕГОРИЈА: Шоу бизнис

недела, 18 февруари 2018 во 16:48
img

Се огласи и Анџелина: Да тие цело време комуницираат
Дури и во моментот додека ја примаше ASC наградата за значителен придонес во филмот, филмската индустрија, за подигнување разни социјални и општествено одговорни теми, холивудската актерка не можеше, а да не спомене дека нејзиниот поранешен сопруг и претходно се слушал со неговата поранешна.

недела, 18 февруари 2018 во 10:31
img

Сами после 13 години: Дали повторно ќе биде заедно најслаткиот пар во Холивуд?
Кога беше објавена веста дека Џенифер Анистон се разведува од Џастин Теру, веднаш започнаа шпекулациите.

сабота, 17 февруари 2018 во 17:46
img

Актерката под ист покрив живее со момчето и љубовникот
Британската актерка Тилда Свинтон не ги крие своите замрсени емотивни односи.

сабота, 17 февруари 2018 во 10:32
img

Сара Џесика Паркер конечно проговори за навредите од Ким Катрал
Актерките Сара Џесика Паркер и Ким Катрал веќе со недели водат жолчна расправа преку медиуми.

петок, 16 февруари 2018 во 21:26
img

Музичка ѕвезда и подарил на собарка картичка за да троши колку сака
Музичката ѕвезда Дрејк и подарил на хотелска собарка картичка без лимит.

петок, 16 февруари 2018 во 16:15
img

Скапо запознавање?!
Музичката ѕвезда Кајли Миног предизвика вистински хаос на социјалните мрежи со една своја чудна одлука.

петок, 16 февруари 2018 во 12:20
img

Видео-Фото: Ежени Бушар се соблече!?
Неочекувано опуштено издание на тенисерки од светскиот врв. По Слоун Стивенs разголена фото сесија за најпознатиот американски спортски магазин „Спорт Илустрејтед“ направи и убавата Ежени Бушар.

петок, 16 февруари 2018 во 09:16
img

Џенифер Анистон се разведува по две години брак
„Одлуката е взаемна и постигната со многу љубов кон крајот на минатата година… Ние сме двајца прекрасни пријатели, кои решија да се разделат како двојка, но сакаме да го продолжиме своето пријателство“, се вели во заедничкото соопштение на Анистон и Теру.

четврток, 15 февруари 2018 во 11:31
img

Комичарот призна дека ја изневерувал својата жена: Бев многу лош сопруг (видео)
Во новиот специјал на Нетфликс, „Tamborine”, познатиот комичар Крис Рок зборуваше за подемите и падовите во деветнасетгодишниот брак со Малак Комптом.

четврток, 15 февруари 2018 во 10:06
img

Фото: Елизабет Харли без градник, годините не и можат ништо
Британската актерка Елизабет Харли уште еднаш покажа дека жените се како виното , што постари толку по сексапилни.

среда, 14 февруари 2018 во 21:00
img

Актерката со болна исповед: Ми ја извадија матката , сакам дете
Младата Холивудска ѕвезда Лина Денам открива дека и ја извадиле матката како последица од ендометриоза.

среда, 14 февруари 2018 во 15:00
img

Голди Хон: Имав ужасни искуства во Холивуд
Актерката Голди Хон (72) во екот на аферата за сексуалните злоставувања во Холивуд, таа прокоментира, дека за жал таквото однесување “отсекогаш било присутно во индустријата“ и дека не би и верувале кога би раскажала се што доживеала.

среда, 14 февруари 2018 во 14:21
img

Том Круз повторно во акција: Скокна од катедрала висока 150 метри (видео)
Том Круз (55) се врати во форма и продолжи со снимањето опасни сцени.

среда, 14 февруари 2018 во 12:33
img

Видео: Нов спот на Здравко Чолиќ
Најголемата балканска музичка ѕвезда Здравко Чолиќ ја израдува својата публика со новиот спот за песната „Куќа полна народ“ .

среда, 14 февруари 2018 во 12:21
img

Една од најубавите жени на светот целосно се разголе (фото)
Поранешната мисица на светот, Оливија Кулпо се фотографираше за најновото издание на популарниот магазин „Спортс Илустрејтед“.

1  2  3  4  5  6  7

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА