МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

КАТЕГОРИЈА: Забава

недела, 18 февруари 2018 во 20:26
img

Гостите на прилепскиот карневал со повеќе награди
Најдобрата маска на прилепскиот меѓународен фестивал „Прочка 2018“ во Прилеп е маската на гостите учесници од Птуј Словенија, насловена „Коренти“, соопшти претседателот на жирито Хилда Црнеска, воедно претставник на здружението „Прилепски мечкари“.

недела, 18 февруари 2018 во 17:35
img

Интимно со Емили Ратајковски (видео)
Појавувањето на Емили Ратајковски во долна облека долго време не е ништо ново, но секогаш е интригантно.

недела, 18 февруари 2018 во 15:00
img

50 илјади посетители и две илјади учесници на струмичкиот карневал
Волшепство од маски кое само се доживува.

недела, 18 февруари 2018 во 11:18
img

Венецуелската секс бомба Франческа Ларин (фото)
Франческа Ларин е фотомодел со италијанско потекло, а родена е на 28 септември 1996 година во Каракас, Венецуела.

сабота, 17 февруари 2018 во 17:15
img

Рита Ора со концерт на плоштадот во Приштина по повод 10 годишнината од независноста на Косово
Британската пејачка со косовско потекло, Рита Ора, вечерва ќе одржи концерт на плоштадот во Приштина по повод 10-годишнината од прогласувањето независност на Косово.

сабота, 17 февруари 2018 во 14:04
img

Почнува Струмичкиот карневал
Шаренило од бои,своерачно изработени маски - маскенбал кое на големо го најавува денешниот струмички карневал.

сабота, 17 февруари 2018 во 11:00
img

Неодоливите полски гени во телото на русокосата Кинси Волански (фото)
Кинси Волански е актерка и фотомодел.

петок, 16 февруари 2018 во 19:11
img

Светот ја слави Кинеската Нова година (ВИДЕО+ФОТО)
Кинеската Нова година се прославува низ целиот свет со големи огномети и пукање со петарди и ракети .

петок, 16 февруари 2018 во 12:58
img

Eлена Велевска подготвува нова песна
Kако што ја заврши старата, Елена Велевска ја почнува и новата, односно работно, овој пат со нова песна на која работи деновиве.

петок, 16 февруари 2018 во 12:13
img

Еве како Емили Ратајковски шета по улиците на Њујорк (видео)
Убавицата занесно прошета по улицата Њујорк...со непознат маж!

петок, 16 февруари 2018 во 11:32
img

Фото: Првата фотографија на ќерката на Ѓоковиќ, Тара
Некогашниот најдобар светски тенисер, Новак Ѓоковиќ е горд татко на две деца, неговите фанови многупати досега го запознаа синот Стефан, но неговата мала ќеркичка Тара прв пат ја гледаат сега.

петок, 16 февруари 2018 во 11:13
img

Фото: Задникот полн со силикон, малку фали да експлодира
Американската старлета Блек Чајна со серија фотографии во минијатурно бикини покажа дека претерала со полнење на својот задник со силикон.

четврток, 15 февруари 2018 во 19:24
img

Ако беа сите крадци вакви , полицијата ќе беше на одмор ( ВИДЕО)
Полицијата во Шангај вчера објави видео од двајца крадци кои се обидуваат да провалат во продавница.

четврток, 15 февруари 2018 во 15:52
img

Девојката на Нејмар го запали Рио! (видео)
Видовме атмосфера, убавици во минијатурни костуми, дури и што ќе се случи доколку премногу танцуваш, но не и поранешната, сегашната и идната девојка на Нејмар.

четврток, 15 февруари 2018 во 15:45
img

Убавиците на Викторија Сикрет разголени за јубилејот на магазинот „Harper’s Bazaar” (фото)
Жешките модели на Викторија Сикрет – Викторија Ли и Џорџија Фулер се соблекоа голи за фотосесија, посветена на 20-годишниот јубилеј на австралиската верзија на списанието „Harper’s Bazaar“.

1  2  3  4  5  6  7

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА